Club Yalı Gümüldür Aquapark

Club Yalı Gümüldür Aquapark

by Gümüldür Aquapark 2016-05-27

Club Yalı Gümüldür Aquapark

Club Yalı Gümüldür Aquapark son dönemlerin en favori mekânlarından biridir. Club Yalı, Gümüldür İzmir'de bulunan bir yerdir. Club Yalı Gümüldür Aquapark Adnan  Menderes havaalanına 35 km uzaklıkta bulunan bir mesafededir. İzmir'in merkezine ise yaklaşık 50 km bir mesafede yer alır.

Merkeze yakın bir konumda olması burayı çok tercih edilen bir yer haline getirmiştir Club Yalı Gümüldür Aquapark hem kendi aracınızda hem de buranın servislerini kullanarak gidebilirsiniz. Servisler için merkezden gidiş dönüş sağlanmaktadır.

Servis ücretleri de oldukça uygun tutulmuştur. İzmir merkezden kalkan servisler ile bir veya bir buçuk saat arası bir süre de gidilir. Kendi şahsi aracınız ile yaklaşık 40 dakika kadar bir sürede rahatlıkla gidebilirsiniz. Servisler sabah dokuz gibi kalkmaktadır. Servis ücretleri gidiş dönüş kişi başı makul seviyededir. Servis  sabah dokuz gibi kalkıyor fakat beş on dakika öncesinden orada olmanız servisi kaçırmamanız adına dikkat etmeniz gereken önemli bir noktadır.

Clup Yalı Aquapark Gümüldür Alan

Club Yalı Gümüldür Aquapark yaklaşık 19.000 km² bir alan üzerine kurulmuştur. Oldukça büyük bir alan olması hem şehir merkezinden hem yakın şehirlerden birçok misafirin uğrak yeri olmasını sağlamıştır. Hem  yerli hem de yabancı turistler sık sık ziyaret etmiş ve bu ziyaretlerinden oldukça memnun kalmışlardır.


Club Yalı Gümüldür Aquapark Hizmet Saatleri

 

Club Yalı Gümüldür Aquapark servis ile geldiğinizde yaklaşık on buçuk gibi burada oluyorsunuz. Saat 10.30’da giriş yaptıktan sonra akşam 17.30’a kadar eğlenceli zaman geçire biliyorsunuz akşam 17.30 gibi servis yine sizi alıp çarşı merkeze bırakıyor. Gümüldür Aquapark, çeşitli su kaydırakları ile müşterilerine keyifli dakikalar yaşatmaktadır. Gençlerin de, ailelerin de, gönül rahatlığıyla tercih edebileceği ve her kesimden insana hitap eden, eğlence seçenekleriyle  müşterilerini memnun eden bir tesistir. Eğlencenin ve huzurun tadını doyasıya çıkarmak isteyenler, Gümüldür Aquapark'ı da, tatil rotalarına mutlaka eklemeyi unutmamak gerekir.

Club Yalı Gümüldür Aquapark Hizmet

Club yalı Aquapark Gümüldür de servisten inip alana giriş yaptığınızda ilk olarak giriş işlemleriniz hallediliyor. Bu sırada size hoşgeldin ikramları sunuluyor ve sabah saat on buçukta sabah kahvaltısı niyetine yapılan hamur kızartmaları pişiler ikram ediliyor. Daha sonra park alanına geçiş yapabiliyorsunuz. Alan o kadar büyük ve güzel ki en az bir saatiniz alanı gezmek ve keşfetmek ile geçiyor. Alanda 20'ye yakın kaydırak bulunuyor. Bu kaydıraklar 5 metre ile 15 metre arasında bulunan çocuk kaydırakları ve 15 metre ile 120 metre yakın yetişkin kaydırakları olarak hizmet veriyor. Bu kaydıraklarını her birinin farklı farklı özellikleri bulunuyor.

Kaydıraklardan kimisi normal hızda kimisi çok hızlı kimisinde şişme bot ile maceranın doruklarına çıkıyorsunuz. Bunların yanı sıra kapalı tüp kaydıraklar da mevcut. Bunlar da özel ışıklar ile efektler ile size oldukça güzel deneyimler sunuyor. Yetişkin kaydırakların diğer bir kısmında ise çocuklar için ayrılmış özel alanlar bulunuyor. Yine çocuklar için havuzlar kaydıraklar bulunuyor. Bunlar çocuklara özel olarak tasarlanmış hem çok daha korunaklı  hem de çizgi film kahramanlarının bulunduğu sevimli hayvanların bulunduğu özel tasarımlar şeklinde hazırlanmıştır.

Yine korsan gemileri tarzında havuzlar top oyun alanları çocuklar için hazırlanan dans ve eğlenceler size unutulmaz bir deneyim yaşatacaktır. Çocuklarınız gözünüzün önünde eğlenirken sizler içeceklerinizi almış güneşin tadını çıkararak çocuklarınıza seyredip dinlenebilirsiniz. Yine büyükler içinde birçok etkinlik dans gösterisi jakuzi ve havuzlar bulunmaktadır. Büyükler de   buranın tadını rahatlıkla çıkarabilmektedir. Club Yalı Aquapark Gümüldür de doktor revir hizmetleri ilk yardım müdahaleleri de ücretsiz bir şekilde uzman doktorlar ve ekipleri tarafından yapılmaktadır. 

Club Yalı Gümüldür Aquapark Hijyen Koşulları Nasıl?

Club Yalı Gümüldür Aquapark verilen tüm hizmetler yetkililer tarafından her an denetlenmekte ve müşterileri üzecek, rahatsız edecek hiçbir görüntü oluşmamasına oldukça gayret göstermektedir. Duşlar, lavabolar oldukça temiz ve pırıl pırıldır, ayrıca içecek servisleri yemek servisleri de oldukça temiz ve hijyeniktir. Tüm çalışanlar  gerekli tedbirlere uymaktadır. Ayrıca mutfakları da açık mutfak şeklindedir. İsteyen mutfağa gezebiliyor ve olumsuz hiçbir görüntü ile karşılaşamaz çünkü çok hijyenik bir ortamda yemekler içecekler ve tatlılar hazırlanmaktadır.

Club Yalı Gümüldür Aquapark Yemek Menüleri ve Ücretleri

Club Yalı Aquapark Gümüldür en sevilen ve bu kadar çok tercih edilmesine sebep olan özellik tüm gün  sınırsız yiyecek içecek ikramlarının bulunmakta ve tamamının ücretsiz olmasıdır. Öğlen yemekleri 12.30 ile 15.30 arasında servis edilmektedir. Menülerde ise herkesin sevebileceği yemekler mevcuttur. Et, köfte, tavuk, nugget, pizza, hamburger, patates yemekleri bulunur. Yine yemeklerin yanında içecekler de ücretsizdir.

Alkollü hiçbir içecek bulunmamaktadır. Soda, çay, su,  nescafe, Türk kahvesi, gazlı içecekler ve limonata çeşitleri bulunmaktadır. Bu içecekleri de yemeklerinizde beraber ya da havuz başında istediğiniz zaman ücretsiz bir şekilde tüketebilirsiniz. Menüler hem çocuklara hem de yetişkinlere uygun olarak hazırlanmış ve çok lezzetli görsel sunum açısından da göz dolduran şekilde sunuluyor. 
 

Club Yalı Gümüldür Aquapark Giriş Ücretleri Ne Kadar?

Club Yalı Gümüldür Aquapark sezona göre ücretler değişebilir ama şu an için yetişkin ücretleri hafta içi ve cumartesi günleri kişi başı makul seviyededir. Pazar günleri resmî tatiller ve bayram tatillerinde ise ücret ayrıca fiyatlandırılmıştır. Yedi ile on dört yaşları arasında da indirim uygulanmaktadır. Bu yaş grubunda hafta içi ve cumartesi günleri ve pazar resmî tatiller, bayramlarda ise farklı ücretlendirilir. Sıfır yedi yaş arası tüm çocuklar ise tamamen ücretsizdir. 


Club Yalı Gümüldür Aquapark Rezervasyon Yaptırmak Gerekli Mi?

Club Yalı Gümüldür Aquapark rezervasyonsuz misafir kabul ediliyor. Fakat sezon tam başlayınca rezervasyon yaptırmanız gerekir. Çünkü çok tercih edilen bir mekân olması nedeni ile oldukça kalabalık oluyor. Bu neden ile gitmeden önce muhakkak rezervasyon yaptırın. Ayrıca hafta sonları da kalabalık gruplar geliyor. Okullarda dersanelerde ya da arkadaş grupları birleşip hep beraber gelip eğlencenin tadını çıkarıyorlar. Yine yakın şehirlerden de günü birlik tur ile ya da kendi şahsi araçları ile hafta sonu kaçamağı yapmak isteyenler gelmektedir.

O nedenle hafta sonu hafta içine göre çok daha kalabalık olmaktadır. Bu nedenle müsait iseniz hafta içi gitmelisiniz. Hafta içi zamanınız yoksa hafta sonu rezervasyon yaptırıp o şekilde gidebilirsiniz. Gidince memnun kalabileceğiniz hem çok temiz ferah güzel bir mekân hem de fiyatları oldukça uygun tutulmuş bir yerdir. Bu fiyata bu kadar kaliteli eğlenceli hizmetler yemekler sunan bölgenin en iyi alanlarından biri olduğu muhakkaktır. Bu nedenle sizler de aileniz ile arkadaşlarınız ile birlikte muhakkak gitmeli keyifli vakit geçirmelisiniz. Son iki yıldır pandeminin getirdiği kısıtlamalarında kalkması ile birlikte yapılacak en güzel aktivitelerden birisi olacaktır. Hem çocuklarınız hem de sizler oldukça memnun kalıp tekrar gitmek isteyeceksiniz. Çünkü giden misafirlerden üzgün ayrılan hiç kimse yoktur. 

Yorumlar

Yorum Yap

GÜMÜLDÜR AQUAPARK NASIL GİDİLİR?

Gümüldür Atatürk, Sahil Cd. No.47, 35480 Menderes/İzmir

0 232 439 0 333

YOL TARİFİ