Hakkımızda

HERŞEY DAHİL SİSTEMİ  İZMİRDE BİR İLK

ÇOCUK DOSTU ALANLAR

Ailenizde ister küçük çocuklar isterse büyük maceracılar  olsun, tüm aile  fertleri için uygun oyun eğlence alanları bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

En küçük maceracılarınız için bir gün planlamanın zor olabileceğini biliyoruz, bu nedenle küçüklerinizin kesinlikle seveceği, çocuklara uygun aktiviteler sayesinde eğlenceli bir gün geçireceğinizi düşünüyoruz

 

Gümüldür Aquapark Yalı Castle ‘ın  özellikle çocuklar için hazırlanmış su oyun alanlarını keşfedin . 19.000 m kare alan üzerine kurulu her yaşta misafire hitap eden 2 büyük 1 çocuk 1 dalga 1 jakuzi ve 4 ‘te kaydırak havuzuyla beraber 18 farklı kaydırak sistemiyle sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Gümüldür Aquapark Yalı Castle bu kadar benzersiz kılan özelliklerin başında deniz kum plaj  açık büfe yeme içme imkanlarının bir arada sunulmasıdır.

Arkanıza yaslanıp rahatlamak istiyorsanız, daha fazla düşünmenize  gerek yok. Aileniz vücut kaydıraklarından ve yağmur dansından  keyif alırken. Gümüldür Aquapark Yalı Castle imkanları dahilindeki  jakuzi, plaj ve deniz içinde zaman ayırın. 

Tesis kaydırak ve havuzları 17:30 kapanır ve kapı  kapanış saati 18:00 dir . İzmir için servislerimiz 18:00 hareket etmiş olur .dönüş yolculuğumuz yaklaşık 1 saat sürmektedir.Keyifli zaman geçirmeniz dileğiyle görüşmek üzere Hoşçakalın.

Gizlilik politikamızı okumak için tıklayın.
Mesafeli satış sözleşmesini okumak için tıklayın.
İptal - iade şartlarını okumak için tıklayın.

GÜMÜLDÜR AQUAPARK NASIL GİDİLİR?

Gümüldür Atatürk, Sahil Cd. No.47, 35480 Menderes/İzmir

0 232 439 0 333

YOL TARİFİ