Gümüldür Aquapark Yol Tarifi

Gümüldür Aquapark Yol Tarifi

by Gümüldür Aquapark 2019-10-15

Gümüldür Aquapark Yol Tarifi 

Hayat bazen o kadar yorucu ve zor olmaktadır. İş hayatı ve yaşama alanında çeşitli zorluklar ile mücadele etmekteyiz. Kimi zaman derin bir nefes almak adına kısa molalar verilmek istenir.  Bunun için eğlenmek ve sosyal olarak aktivite olan yerler tercih edilir

Bu kısa molalarda kendimize ve çocuklarımıza zaman ayırmak ve hayatın bu zor mücadelesinde kısa bir mola vermek her insana motivasyon ve psikolojik açıdan iyi gelmektedir.  Ülkemizde dört mevsimde ayrı güzel olmaktadır. Fakat özellikle koşullar ve iklim gereği evlere kapanan çocuklarımıza ve kendimize en çok tatil zamanı  ayırabildiğimiz mevsim yaz mevsimidir. Yaz mevsimi insanın içine coşku ve mutluluk vermektedir.

Tüm insanların bayram coşkusu gibi beklediği güzel mevsim olan yaz mevsiminin bu gibi değerli vakitlerinde  hem yetişkinler için hem de çocuklu aileler için muhteşem bir gün vaat eden yer Aqupark Yalı Castle’ tır.  Türkiye'nin en kaliteli su kaydırağı tesisleri olarak bilinen ve farklı kaydırakları ile hizmet sağlayan değerli misafirlerine bu muhteşem günü yaşatmak için hizmet vermektedir.  

Aquapark Yalı Castle Kimler Tercih Etmektedir ?

Hayata renk katacak  güzel anılar biriktirilebilecek ve akıllarda kalacak ölçüde düzenlenmiş olan ve tüm misafirlerinden tam not alan bir tesistir. Aynı zamanda kaliteli hizmetleri ve olanakları ile meşhur olan Gümüldür Aquapark yol tarifi açısından da misafirlerine her türlü desteği vermektedir. Tesis bebekli ve çocuğu olan aileler, genç veya yetişkin bireyler ve yaşlı insanlar ayrımı olmadan her yaştan misafiri ağırlamaktadır. 

Güvenli işletme ve tesis çok fazla önem taşımaktadır. Çünkü kalite gereği her işletme tam olarak güvenli koşulları ve olanakları sağlamamaktadır. Hem sağlık açısından hem psikolojik açıdan verimli kaliteli bir gün açısından ailelerin de en çok tercih ettiği tesistir. Bu tesis tamamen güvenilir olup çocuklar ve kendileri için gerekli güvenli önlemler alınmaktadır. Aynı zamanda gerekli sağlık alanında olabilecek her türlü sağlık problemlerine karşı güçlü ve güvenli hizmete sahip olmaktadır.

Aquapark Yalı Castle Ne İşe Yaramaktadır?

Yazın muhteşem olduğu fakat kimi zaman sıcağından bunalıp derin bir nefes almayı hak eden bütün insanların tercih ettiği yerdir. Hem konum olarak hem de  Gümüldür aquapark yol tarifi  kolay ulaşım sağlanan bu değerli işletmede göz doyuran nitelikte çok fazla olanaklar bulunmaktadır. Her hizmeti ile diğer işletmelerden farkını gösteren bu tesis de gün boyu bu hizmetin tadına varılabilmektedir. Bu değerli işletmenin  olanaklara örnek verilebilirse şu şekilde sıralanabilir;

 • Eşsiz ve lezzetli yemekler ve içecekler.
 • Farklı çeşitleri ile 18 kaydırak.
 • Yüzme havuzu.
 • Çocuk oyun parkı ve yüzme havuzu.
 • Dalga havuzu.
 • Jakulizi havuz.

Gibi olanakları ve her şey dahil sistem ile hizmet veren diğer tesislerden farklı olarak kaliteden ödün vermeyen değerli ülkemizin su kaydırakları ve eğlence alanında çeşitli etkinlikleri de bulunmaktadır. Bu etkinliklere örnek verilebilirse şu şekilde olmaktadır;

 • Heyecan katan su oyunları
 • Aerobik hizmeti.
 • Çeşitli düzenlen ve ödüllü yarışma etkinlikleri.
 • Eğlenceli aktiviteler.
 • Fark katan animasyonlar.
 • Yağmur etkisi veren düzenlenen alanda yağmur dansı aktivitesi

Gibi çeşitli etkinlikleri de bulunmaktadır. Aynı zamanda bunların dışında tesise ait kumsal ve tertemiz deniz de bulunmaktadır. Gelen bütün misafirler de tertemiz masmavi denizinden ek bir ücret ödemeden faydalanabilmektedir.

Aquapark Yalı Castle Konum Olarak İyi Bir Yerde midir ?

Misafirlerine hizmet veren bu gibi tesislerin konumları çok önem arz etmektedir. Çünkü her yetişkin birey ve çocuklu aile ve yaşlı insanlar ulaşım bakımından rahat bulabileceği yer tercih etmektedirler. Bu  hizmetin karşılığını veren bu tesise gelen her misafir konum olarak güzel mevkide olan Gümüldür aquapark yol tarifi neresi olduğunu merak etmektedir. Konum olarak da kaliteli ve masmavi denizi ile meşhur olan alanda düzenlenmiş olan bu tesis  misafirlerini zorlu yollar ile yormayan ve herkesin kolaylıkla bulabileceği alanda düzenlenen bir işletme olmaktadır.

Aquapark Yalı Castle Konum Olarak Yol Tarifi Nerede Olmaktadır?

Güzel mevsim yazın sıcağını ve coşkusunu akıl almaz olanakları ile tadına varabilecek ve kaliteli iyi zamanlar geçiren bu tesis de Gümüldür aquapark yol tarifi açısından da hizmet veren iletişim hattı mevcuttur. Heyecan ve mutlu bol coşku içeren bir gün sunan bu değerli tesis hakkında konum olarak bilgi verebilmek gerekirse Türkiye'nin değerli şehri İzmir'in Menderes ilçesine bağlı olan ve  lezzetli satsuma mandalinasıyla tanınan ve masmavi denizi olan Gümüldür de yer almaktadır.

 Masmavi denizin ve yeşilin bir arada olduğu bu alanda adres olarak Atatürk Mahallesi Sahil Caddesi No:47 Gümüldür semti Menderes ilçesi İzmir ilinde yer almaktadır. Her alanı titizlik ile hazırlanmış ve misafirlerine uygun olarak hizmet veren bu işletmede adresi bakımından popüler konumda bulunmaktadır. Gelen misafirler adres ve Gümüldür aquapark yol tarifi bakımından oldukça memnun olmaktadır.

Aquapark Yalı Castle Konum Olarak Yol Tarifi Açısından Destek Vermekte midir ?

Kaliteli ve eğlencenin adresi olan ve Gümüldür aquapark yol tarifi alanında misafirlerine destek olan bu değerli işletmede her an yardım seven alanında başarılı müşteri hizmetleri bulunmaktadır. Misafirlerine detaylıca Gümüldür aquapark yol tarifi açısından destek veren müşteri hizmetleri aynı zamanda her konuda destek olmaktadır.

Online ve kampanyalı bilet almak isteyen müşterilerine de web sitesi ve iletişim numarasından misafirlerine avantaj sağlanmaktadır. Bu gibi avantajlara isteyen tüm misafirler bu olanak ve koşullardan kaliteli hizmetten faydalanmak ve ekonomik uygun fiyat teklifleri almak için başvurabilmektedir. Son derece hızlı ve güvenli hizmet veren bu işletme bu açıdan da gözde olmaktadır.

Aquapark Yalı Castle Tesisinde Servis Olanağı Var mıdır ?

Su kaydırakları ile meşhur olan ve Gümüldür aquapark yol tarifi konumu olarak güzel mevkide bulunmaktadır. Bu değerli işletmede gerek olanakları ile gerek ise müşterilerine yol açısından destek veren servis olanağı bulunmaktadır.

Aquapark Yalı Castle Tesisinde Servis Güzergâhları Nelerdir ?

Gümüldür’ün su kaydırağı ile meşhur olan ve Gümüldür aquapark yol tarifi açısından muhteşem konumundadır. Ayrıca sahili denize sıfır ve 19 dönüm arazi içerisinde düzenlenmiş ve İzmir'in  her yerinden bu işletmeye özel haftanın her günü ulaşım  ve servis imkânı sağlayan işletmenin servis güzergâhları şu şekilde sıralanmaktadır; 

 • Karşıyaka ilçesi.
 • Bayraklı ilçesi.
 • Bornova ilçesi.
 • Hatay / Üçyol ilçesi.
 • Şirinyer.
 • Buca ilçesi.
 • Gaziemir ilçesi.

Gibi İzmir ilinin değerli alanların da ikametgâh eden veya bu alanlara yakın olan ve gelmek isteyenlerinde Gümüldür aquapark yol tarifi ile her müşteriye destek veren işletmede servis imkânları bulunmaktadır.

Aquapark Yalı Castle Tesisinin Başka  Mevkide Şubeleri Var mıdır?

Su kaydırağı alanında rakiplerine meydan okuyan gelen misafirlerin olumlu yorumları ile dönüş aldığı bu tesis su kaydırağı alanında büyüklük ve kalite bakımından özenle hazırlanmış olup tek şubesi bulunmaktadır. Aynı zamanda tesise özel misafirlerinin yatılı olarak kampanyalı bir ücret ile ağırlamakta olduğu alanı da mevcuttur. Konum olarak zorlayıcı ve yol tarifi açısından merkez noktada düzenlenmekte olan bu tesis gelen misafirlerinin ve tercih edenlerin rahatlıkla erişebildiği tek adrestir.

Yorumlar

Yorum Yap

GÜMÜLDÜR AQUAPARK NASIL GİDİLİR?

Gümüldür Atatürk, Sahil Cd. No.47, 35480 Menderes/İzmir

0 232 439 0 333

YOL TARİFİ