Mesafeli Satış Sözleşmesi

MADDE 1- TARAFLAR:  GÜMÜLDÜR  AQUAPARK GÜNÜBİRLİK (10:00 - 18:00 ) SATIŞ SÖZLEŞMESİ 

TARAFLAR İŞBU SÖZLEŞME FORBES CADDESİ NO : 4 / A ŞİRİNYER BUCA İZMİR ADRESİNDE BULUNAN EMRAS TURİZM TAŞIMACILIK TİC. LTD. ŞTİ. İLE AŞAĞIDA VE SÖZLEŞMEYE EKLİ BELGELERDE ADI SOYADI, ADRES VE TELEFONU YER ALAN KATILIMCI ARASINDA AKDOLUNMUŞTUR. (KATILIMCI GÜMÜLDÜR YALI CASTLE AQUAPARK'I GÜNÜBİRLİK 10:00 - 18:00 SAATLERİ ARASINDA TESİSİN İMKANLARINI KULLANAN  TÜKETİCİYİ İFADE EDER.)

MADDE 2 - SÖZLEŞMENİN KONUSU EMRAS TURİZM TAŞIMACILIK TİC. LTD. ŞTİ ŞİRKETİ İLE YUKARIDA ADI, SOYADI, ADRES VE TELEFONU YER ALAN KATILIMCI ARASINDA AŞAĞIDA DETAYLARI YER ALAN ŞARTLAR TAHTINDA İŞBU AQUAPARK GÜNÜBİRLİK TESİS KULLANIMI  SÖZLEŞMESİ AKTOLUNMUŞTUR. İŞBU SÖZLEŞME, YAZILI OLARAK VEYA MEVZUATTA ELEKTRONİK POSTA, KISA MESAJ, İNTERNET BENZERİ HER TÜRLÜ ARAÇ VE ORTAMI ŞEKLİNDE BELİRTİLEN KALICI VERİ SAKLAYICISI YOLUYLA DA MESAFELİ OLARAK KURULABİLİR. YİNE KATILIMCININ, İŞTİRAK EDECEĞİ TURLA İLGİLİ BROŞÜR, BİLGİLENDİRME VE HER NEVİ YAZIŞMALAR DA KAĞIT ÜZERİNDE VERİLEBİLİR VEYA KALICI VERİ SAKLAYICISIYLA GÖNDERİLEBİLİR.

 

MADDE 3 - SÖZLEŞME BEDELİ VE ÖDEME KOŞULLARI
3.1. EMRAS TURİZM TAŞIMACILIK TİC. LTD. ŞTİ. , GÜMÜLDÜR YALI CASTLE AQUAPARK GİRİŞ  KAYDINI YAPILIRKEN TOPLAM BEDELİN TAMAMINI TAHSİL ETMEK DURUMUNDADIR.

MADDE 4 - FİYAT DEĞİŞİKLİĞİ AŞAĞIDAKİ ŞARTLARIN VARLIĞI HALİNDE EMRAS TURİZM TAŞIMACILIK TİC. LTD. ŞTİ  VEYA  ARACISI TESİS GİRİŞ TARİHİNDEN EN AZ 1 GÜN ÖNCESİNE KADAR KATILIMCIYA YAZILI OLARAK VEYA KALICI VERİ SAKLAYICISI İLE BİLDİRMEK VE BU DEĞİŞİKLİĞİN NASIL HESAPLANDIĞINI BELİRTMEK KOŞULUYLA FİYAT DEĞİŞİKLİĞİNE GİDEBİLİR;

 

MADDE 5 - TESİS GİRİŞİ ÖNCESİ BİLGİLENDİRME EMRAS TURİZM TAŞIMACILIK TİC. LTD. ŞTİ KATILIMCIYI BİLGİLENDİRECEKTİR. KATILIMCIYA VERİLEN BROŞÜR VEYA YAPILAN SÖZLEŞMEDEKİ BİLGİLERİN DEĞİŞMEMESİ HALİNDE BU BİLGİLENDİRME ZORUNLU DEĞİLDİR.
 

5.1. EMRAS TURİZM TAŞIMACILIK TİC. LTD. ŞTİ VEYA  ARACISI, ESASLI SÖZLEŞME DEĞİŞİKLİKLERİNİ VE BUNUN FİYAT ÜZERİNDEKİ ETKİLERİNİ KATILIMCIYA DERHAL BİLDİRİR.
 

5.2. SÖZLEŞMENİN ESASLI UNSURLARINDAN BİRİSİNİN DEĞİŞMESİ HALİNDE KATILIMCI, BU DEĞİŞİKLİĞİ KABUL EDEBİLECEĞİ GİBİ, YAPILAN DEĞİŞİKLİĞİ KABUL ETMEDİĞİNİ EMRAS TURİZM TAŞIMACILIK TİC. LTD. ŞTİ VEYA  ARACISINA YAZILI OLARAK VEYA KALICI VERİ SAKLAYICISI İLE BİLDİRMEK KOŞULUYLA EMRAS TURİZM TAŞIMACILIK TİC. LTD. ŞTİ  VEYA  ARACISI TARAFINDAN FARKLI BİR TARİHE FİYAT FARKI GÖZETMEKSİZİN DEĞİŞİKLİĞİ VEYA KESİNTİSİZ İADESİ YAPILACAKTIR.
 

5.3. SÖZLEŞMEDEN DÖNÜLMESİ HALİNDE EMRAS TURİZM TAŞIMACILIK TİC. LTD. ŞTİ VEYA ARACISI, SÖZLEŞMEDEN DÖNME BİLDİRİMİNİN KENDİSİNE ULAŞTIĞI TARİHTEN İTİBAREN KATILIMCININ ÖDEMİŞ OLDUĞU TÜM BEDELİ HERHANGİ BİR KESİNTİ YAPMAKSIZIN EN GEÇ ON DÖRT GÜN İÇERİSİNDE İADE EDECEKTİR.
 

MADDE 6 -REZERVASYON  İPTALİ

6.1. EMRAS TURİZM TAŞIMACILIK TİC. LTD. ŞTİ VEYA  ARACISININ, KATILIMCIDAN KAYNAKLANMAYAN BİR SEBEPTEN DOLAYI TESİS GİRİŞİNİN  BAŞLAMASINDAN ÖNCE HAKKINI  İPTAL ETMESİ HALİNDE KATILIMCI, MADDE 5.2 ’DEKİ KENDİSİNE TANINMIŞ OLAN HAKLARI KULLANABİLİR.MADDE 7 - SÖZLEŞMENİN EKSİK İFASI VE SORUMLULUK

7.1. KATILIMCI, SÖZLEŞMENİN İFASI SÜRECİNDE ORTAYA ÇIKAN HER TÜRLÜ EKSİKLİĞİ BAĞIMSIZ HİZMET SAĞLAYICISINA YA DA EMRAS TURİZM TAŞIMACILIK TİC. LTD. ŞTİ VEYA ARACISINA DERHAL BİLDİRMEK ZORUNDADIR. BU BİLDİRİMİN ARDINDAN EMRAS TURİZM TAŞIMACILIK TİC. LTD. ŞTİ BU EKSİKLİĞİ GİDERMEK İÇİN GEREKEN ÖZENİ GÖSTERİR.

7.2. EMRAS TURİZM TAŞIMACILIK TİC. LTD. ŞTİ VEYA  ARACISININ,TESİS GİRİŞİ BAŞLADIKTAN SONRA ÖNEMLİ BİR YÜKÜMLÜLÜĞÜNÜ YERİNE GETİRMEDİĞİ VEYA GETİREMEYECEĞİ TESPİT EDİLDİĞİNDE, EMRAS TURİZM TAŞIMACILIK TİC. LTD. ŞTİ VEYA ARACISI TESİS KULLANIMININ  DEVAM ETMESİ İÇİN KATILIMCIYA İLAVE MALİYET GETİRMEYEN EŞDEĞERDE ALTERNATİF DÜZENLEMELER SUNAR VE KATILIMCIYA TEKLİF EDİLEN HİZMETLERLE SUNULAN HİZMETLER ARASINDAKİ FARKI TAZMİN EDER.


MADDE 8 -SORUMLULUKTAN KURTULMA

EMRAS TURİZM TAŞIMACILIK TİC. LTD. ŞTİ VEYA  ARACISI, SÖZLEŞMEYE AYKIRILIĞIN AŞAĞIDAKİ HALLERDEN KAYNAKLANMASI DURUMUNDA SÖZLEŞMENİN HİÇ VEYA GEREĞİ GİBİ İFA EDİLMEMESİNDEN DOĞAN ZARARLARDAN SORUMLU TUTULAMAZ:

8.1. KATILIMCININ KUSURUNUN BULUNMASI.

8.2. SÖZLEŞMENİN İFASI SÜRECİNE DAHİL OLMAYAN ÜÇÜNCÜ BİR KİŞİNİN BEKLENMEYEN VE ÖNLENEMEZ BİR DAVRANIŞININ BULUNMASI.

8.3. MÜCBİR SEBEBİN BULUNMASI.

8.4. EMRAS TURİZM TAŞIMACILIK TİC. LTD. ŞTİ, ARACISININ VEYA BAĞIMSIZ HİZMET SAĞLAYICISININ GEREKLİ TÜM ÖZENİ GÖSTERMELERİNE RAĞMEN ÖNGÖREMEDİKLERİ VE ENGELLEYEMEDİKLERİ BİR OLAYIN MEYDANA GELMESİ

 

MADDE 9 -SÖZLEŞMENİN DEVRİ

9.1. KATILIMCI,  TESİS GİRİŞİNİN BAŞLAMASINDAN EN AZ 1 GÜN ÖNCE EMRAS TURİZM TAŞIMACILIK TİC. LTD. ŞTİ VEYA ARACISINA YAZILI OLARAK VEYA KALICI VERİ SAKLAYICISI İLE BİLDİRİMDE BULUNARAK SÖZLEŞMEYİ,TESİS GİRİŞİ AÇISINDAN GEÇERLİ TÜM KOŞULLARI YERİNE GETİREN ÜÇÜNCÜ BİR KİŞİYE DEVREDEBİLİR.

9.2. KATILIMCILAR PARA, ZİYNET EŞYALARI ,DEĞERLİ EŞYALARINI, KİMLİK VE PASAPORT GİBİ ÖNEMLİ BELGELERİNİN GÜVENLİĞİNDEN KENDİLERİ SORUMLU OLUP OLUŞACAK KAYIP, HASAR VE ÇALINMA DURUMLARINDA SORUMLULUK TAMAMEN KATILIMCIYA  AİTTİR. ULAŞIM ARAÇLARINDA, İLGİLİ VE/VEYA RESMİ KURULUŞLAR TARAFINDAN BELİRLENEN BAGAJ TAŞIMA KURALLARI GEÇERLİDİR. KURALLAR DIŞINA ÇIKILMASI HALİNDE ORTAYA ÇIKAN CEZALARDA KATILIMCI SORUMLU OLUP, EMRAS TURİZM TAŞIMACILIK TİC. LTD. ŞTİ VEYA ARACISI SORUMLULUK TAŞIMAZ.

9.3. TESİSİ KULLANAN 12 YAŞ ALTINDAKİ YOLCULARIN EBEVEYNLERİ YASAL BELGELERİNİ BULUNDURMAK VE İBRAZ ETMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.

9.4. KATILIMCILARIN ŞİKAYETÇİ OLDUĞU HUSUSLARI HİZMETİN İFASI SIRASINDA YAZILI OLARAK YETKİLİYE BİLDİRMESİ İYİ NİYETLİ TÜKETİCİNİN ÖZEN BORCUDUR. KATILIMCININ ŞİKAYETÇİ OLDUĞU HALDE HİZMETİ SONUNA KADAR KULLANMASI ŞİKAYETÇİ OLDUĞU HUSUSLAR İLE İLGİLİ İKAME HİZMET VE BEDEL İADESİ GİBİ TAZMİNAT HAKLARINI ORTADAN KALDIRIR.

9.5. BU SÖZLEŞME KATILIMCIYA VERİLECEK HİZMETİN KAPSAMINI BELİRLEMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞTIR, FATURA VE MAKBUZ YERİNE GEÇMEZ, TUR BEDELİNİN ÖDENDİĞİ ANLAMINA GELMEZ.

9.6  GÜMÜLDÜR AQUAPARK KURALLARI TESİSİN BİR ÇOK YERİNDE / gumulduraquapark.com.tr  KURALLAR BÖLÜMÜNDE AÇIKÇA BELİRTİLMİŞTİR.TOPLUM  HUZURUNU VEYA TESİSİN İŞLEYİŞİ AKSATAN MİSAFİRLERİMİZİN GİRİŞLERİ İPTAL EDİLECEKTİR

SÖZLEŞMEDE ADI BULUNAN AQUAPARK'I KULLANACAK KİŞİLER, KAYIT İŞLEMLERİ BAŞKASI TARAFINDAN YAPILMIŞ VE İMZALANMIŞ OLSA DAHİ, SÖZLEŞME MADDELERİNİ, OKUMUŞ, ANLAMIŞ VE KABUL ETMİŞ SAYILIRLAR.

İŞBU SÖZLEŞME TARAFLARIN HÜR İRADESİ İLE VE TÜM MADDELERİ OKUNARAK TANZİM VE MÜZAKERE EDİLMİŞ VE İMZA OLUNMUŞTUR.


 

ACENTA YETKİLİSİ

 

     MÜŞTERİ veya TEMSİLCİSİ

 

EMRAS TURİZM TAŞIMACILIK TİC LTD ŞTİ

 

 

İmza

 

 

 

Ad-Soyad :

Tarih         :

İmza          :

 

 

GÜMÜLDÜR AQUAPARK NASIL GİDİLİR?

Gümüldür Atatürk, Sahil Cd. No.47, 35480 Menderes/İzmir

0 232 439 0 333

YOL TARİFİ