Temizlik önlemleri

GÜMÜLDÜR AQUAPARK DEZENFEKSİYON ÖNLEMLERİ

 

Konuklarımızın güvenliği için bulaşıcı hastalıklara karşı gelişmiş sağlık ve güvenlik önlemleri aldığımızı lütfen unutmayın. Uyguladığımız önlemlerin başında girişte sağlık taraması, azaltılmış misafir kapasitesi, kapsamlı temizlik ve dezenfeksiyon, kuyruklarda sosyal mesafe, restoranlar, kaydıraklar , havuzlar ve park boyunca diğer tüm alanlarda Sağlık ve  Turizm  Bakanlığının Güvenlik Prosüdürlerini  yerine getirmekteyiz. 

Standart olmayan vücut sıcaklığı onaylanırsa misafirin girmesine izin verilmeyecek ve misafire tıbbı yardım alması önerilecektir.

Dezenfeksiyon ve temizlik

Halka açılmadan önce ve devamında  gün içinde mümkün olan en kısa aralıklarla alanların genel temizliği yapılacak ve güçlendirilecektir. Temizleme ve dezenfeksiyon sıklığı yeni güvenlik protokolleri takip edecek ve ayrıca daha fazla temas ve insan trafiğinin meydana geldiği alanlar dikkate alınarak sıkı bir hijyen sağlanacaktır.

Su parkında bir çok yere dezenfektan  dağıtıcıları kurduk. Parkın genel dezenfeksiyonunu, yüzeyleri özel bakteri ve virüse karşı etkili  (zeminler, merdivenler, tırabzanlar, duşlar, masalar, dolaplar ve tüm temas noktaları) şekilde yıkayan ekipmanlarla açmadan önce temizleyeceğiz. Havuzlar uygun bakım ve dezenfeksiyonu (virüsü söndüren klor veya dezenfektanlar) yapılacaktır. Turnikeler, yürüyüş yolları ve kuyruk alanları dahil olmak üzere dış alanların tam temizliği ve yıkanması sık sık yapılacaktır.

Plaja, sahile giriş çıkış noktasına  dezenfektan paspaslar yerleştirilecektir. Masalar ve sandalyeler her müşteriden önce ve sonra dezenfektanlar  ile temizlenir. 

Gümüldür  Aquapark’ı  ziyaret ederken belirtilen tüm talimatları izlemelisiniz. 

Fiziksel Sosyal mesafeyi korumaya yardımcı olmak için, ziyaretinizden önce ONLİNE  bilet   satın almanızı tavsiye ederiz.