Gümüldür Aquapark Dalga Havuzu Ve Kaydıraklar

 

"HERKES YENİDEN ÇOCUK OLUR"

Gümüldür Aquapark Yalı Castle Dalga Havuzu ve Kaydıraklar

Dalga Havuzu ve Muhteşem Kaydıraklarımızla Eğlencenin Doruklarını Keşfedin

Gümüldür Aquapark Ortaçağ temalı gösterişli kalesi, devasa bir alana yerleştirilmiş 18 farklı su kaydırağı, yüzme havuzları ve jakuzili havuzları, yapay dalgalarla küçük bir okyanus deneyimi yaşatan ünlü dalga havuzu, tembel nehiri, üzerinde çılgın danslar yapacağınız yağmur pisti ve ilerisinde Özdere’nin mavi bayraklı berrak deniziyle ziyaretçilerine keyifli ve heyecanlı bir tatil deneyimi yaşatıyor. Gümüldür Aquapark Yalı Castle’ın 19 metre ila 118 metre arasında değişek açık veya kapalı; birbirinden farklı 18 su kaydırağının hepsini denemelisiniz. Bu kaydırakların bazılarından tek bazılarından da çift olarak; bazılarından da bot üzerinde grupça kayabiliyorsunuz. Çocuklar kendileri için tasarlanmış korunaklı yüzme havuzları ve su kaydıraklarını kullanırken büyük su kaydıraklarının orta boyutta ve hızda olanlarını da kullanabiliyorlar.Havuz derinliklerimiz 1,30 mt - 1,40 mt - 1,50 mt olarak degıskenlık göstermektedir.

Gümüldür Aquapark Yalı Castle'ın muhteşem kaydıraklarının hepsini denemeyi unutmayın:

Space Tunnel   |   Body Slides   |   Multi Slide   |   Tube Freefall   |   Kamikaze

High Kamikaze   |   Hill Slide (Yamaç)   |   Rafting Slide   |   Black Hole

Bugi Bugi   |   Kid's Club   |   Dalga Havuzu   |   Jakuzi Havuz

Tembel Nehir   |   Yağmur Pisti

 

DALGA HAVUZU

Gümüldür Aquapark Yalı Castle Kaydıraklar Dalga Havuzu

Okyanusun sert dalgalarında ayakta kalmak mı?
Gümüldür Aquapark Yalı Castle'ın Dalga Havuzu'nda eğlence garantili dakikalar sizi bekliyor... Hem çocukların hem yetişkinlerin en sevdiği havuzlardan olan dalga havuzunda gerçek dalga simülasyonlarıyla başedip ayakta kalmaya çalışabilir yada kendinizi serin dalgalara bırakabilirsiniz.

 

KIDS CLUB

Gümüldür Aquapark Kids Club

Kids Club tesisin çocuklar için özel tasarlanmış özel bölümüdür. Çocukların güvenliği için onlara uygun boyutlarda tasarlanmış kaydıraklarla ve oyuncaklarla çocuklar hem fiziksel olarak çok eğlenceli saatler geçiriyorlar hem de suyun ve güneşin tadını çıkarıyorlar. Bu bölümdeki korsan gemisi ve sevimli hayvan figürlerinde tasarlanan su kaydırakları çocuklara yepyeni bir dünyanın kapılarını açıyor. Çocuklar kendilerine özel tasarlanmış kaydıraklarda güven içinde heyecan dolu dakikalar yaşarken; bir yandan da hükmedecekleri efsane korsan gemisinin güvertesinde hayal dünyalarının sınırlarını aşıyorlar. Bu muhteşem deneyimi her çocuğun mutlaka yaşamasını tavsiye ediyoruz.

 

MULTI SLIDE

Gümüldür Aquapark Kaydırak Multi Slide
Diğer su kaydıraklarına göre daha dengeli bir hızda kayabileceğiniz Multi Slide su kaydırağı hem yetişkinlerin hem çocukların birlikte kullanımına uygun olarak tasarlandı. 4 kulvardan oluşan Multi Slide su kaydırağında tek başınıza veya ailenizle birlikte kayabiliyorsunuz. Aynı zamanda küçük yarışmalar düzenleyebilir; ailecek gerçekleştirdiğiniz aktivitenizi daha da güzelleştirebilirsiniz. 

BODY SLIDE

Gümüldür Aquapark Kaydırak Body Slide
Hem dünya hem İzmir aquaparkları için bir klasik olan Body Slide kaydırakları büyük – küçük herkesin kayabileceği eğlenceli bir kaydırak çeşididir. Konuklarımız İzmir Gümüldür Aquapark Yalı Castle’daki eğlencelerine genelde bu kaydırakla başlarlar. Büyük su kaydıraklarına göre hızı daha düşük olan ve daha kısa boyutlarda olan Body Slide çocukların kullanımı için de uygun bir kaydırak olma özelliği taşıyor; sakin ve keyifli bir deneyim yaşatıyor.
 

BUGİ BUGİ

Gümüldür Aquapark Kaydırak Bugi Bugi
Hazır olun! İzmir Gümüldür Aquapark Yalı Castle’da adrenalin başlıyor! Çılgın virajlarıyla karanlıklar içerisinde nerede başlayıp nerede biteceğini göremeyeceğiniz su kaydıraklarında ani bir düşüşün ardından; tam olarak bittiğini düşündüğünüz anda, yer çekimine meydan okuyan çılgın bir tırmanışla kapalı kaydırağa giriyorsunuz. Dünyanın en çılgın ve benzersiz; bölgemizin ilk ve tek su kaydırağı Bugi Bugi korkusuz misafirlerimize bol bol aksiyon vadediyor.
 

TUBE FREFALL

Gümüldür Aquapark Kaydırak Tube Freefall
Tube Freefall aksiyon severlerin defalarca denemek isteyecekleri; süratli ve kısa olarak tasarlanmış bir su kaydırağı. Kendinizi karanlığın ıslak ve süratli yolculuğuna bırakın. Merak etmeyin; göz açıp kapayıncaya kadar havuzda olacaksınız... 

KAMIKAZE

Gümüldür Aquapark Kaydırak Kamikaze
Kaygan rampadan aşağıya doğru baktığınızda çok geç olacak. Özellikle yüksek hız meraklılarının tutkunu olduğu Kamikaze; yüksek bir süratle aniden yükselirken kendinizi bir anda düşerken bulacağınız nefes kesici anlar yaratıyor. Neyse ki duramayacağınızı düşünürken yumuşak bir inişle yolculuğunuz sonlanıyor.


 

HIGH KAMIKAZE

Gümüldür Aquapark Kaydırak High Kamikaze
Bir uçurumdan boşluğa atlamak mı? Daha fazla hız, daha fazla heyecan! Yüksek eğilimli ve çok süratli  olan bu kaydıraklarda müthiş bir hızla kayarken kendinizi boşlukta çılgın bir hızla düşüyormuş gibi hissediyorsunuz. Aşağıya varıp havuzda küçük bir mola verdikten sonra kendinizi tekrar tekrar düşerken bulacağınız heyecan dolu maceranız devam ediyor.

 

HILL SLIDE (YAMAÇ)

Gümüldür Aquapark Kaydırak Hill Slide Yamaç
Saf adrenalin, saf eğlence. Hem de şimdi 2 katı!
Arkadaşınız veya ailenizle beraber bir şişme bot üzerinde kayabileceğiniz iki kişilik bir su kaydırağı olan Hill Slide; çok yükseklerden kendinizi eğimli su kaydırağına bırakıp el ele; çığlıklar içerisinde birlikte kayabileceğiniz iki kişilik muhteşem bir deneyim sunuyor.

SPACE TUNNEL

Gümüldür Aquapark Kaydırak Space Tunnel
Space Tunnel’ın karanlık, kıvrımlı tünellerinden fizik yasalarının sorgulanacağı yepyeni bir boyuta yolculuk...
Kapalı, karanlık bir tünelde başlayan yolculuğunuz tünelin sonundaki ışığı gördüğünüzde yeni bir evreye geçiyor. Kendinizi bir anda kaygan bir çanağın üzerinde süratle dönerken buluyorsunuz ve sayısız kez döndükten sonra yavaşlayarak çanağın merkezindeki boşluktan hızla aşağı düşerek başka bir boyuta geçiyorsunuz; ve havuzdasınız. Newton’un merkezkaç kuvveti hakkında neler düşünüyorsunuz? Gelin Space Tunnel’ı denedikten sonra tekrar konuşalım.
 

RAFTING SLIDE

Gümüldür Aquapark Kaydırak Rafting Slide
Daha keskin virajlar; daha yüksek hız; daha fazla yolcu!
Hem yüksek hızlı su kaydıraklardan olan; hem de birden fazla kişiyle kaymaya uygun olan Rafting Slide süratli, açık bir su kaydırağıdır. Keskin virajlarından süratle geçerken sevdiklerinizle birlikte eğlenceyi katlayacaksınız.


 

BLACK HOLE

Gümüldür Aquapark Kaydırak Black Hole
Hem dünya hem İzmir aquaparklarında olduğu gibi; İzmir Gümüldür Aquapark Yalı Castle’da da Black Hole klasikler arasında yerini alıyor. Kapalı bir su kaydırağı olan Black Hole’ün kıvrımlı yollarında kayarken kendinizi serin bir dalga gibi hissediyorsunuz. Kaydırağın renkli simgelerle döşenmiş yolları muhteşem görsel efektleriyle birleşerek; size unutamayacağınız bir rüya yaşatıyor. Black Hole’e girdikten sonra gözlerinizi dört açın; gördüklerinize doyamayacaksınız...
 

Gümüldür Aquapark Yalı Castle fotoğraflarını görmek için Galeri sayfamıza bakabilirsiniz.

Aşağıdaki ikonlara tıklayarak sosyal medya adreslerimize gidebilirsiniz.

gümüldür aquapark yalı castle instagram hesabı     gümüldür aquapark yalı castle facebook hesabı     gümüldür aquapark yalı castle youtube hesabı

GÜMÜLDÜR AQUAPARK NASIL GİDİLİR?

Gümüldür Atatürk, Sahil Cd. No.47, 35480 Menderes/İzmir

0 232 439 0 333

YOL TARİFİ