İzmir Yalı Castle Aquapark Gümüldür

İzmir Yalı Castle Aquapark Gümüldür

by Gümüldür Aquapark 2022-03-28

İzmir Yali Castle Aquapark Gümüldür

Dünya üzerinde yaşayan bütün insanların temel özelliği eğlenmeyi sevmek olmaktadır. Eğlenmek denildiği zaman insanların sosyal koşullarında ve iş hayatı ve kariyer gibi zorlu koşullarından çıkarak keyifli anlar ve geçirmesi denmektedir. Eğlenmeyi yaş din dil ve ırk fark etmez olup her insan sevmektedir. Eğlenme kavramını genel olarak ergenliğe girmemiş olan ve ergenlikte olan küçük kesimler daha fazla istemektedir. Güzel ülkemizde eğlenme kavramını karşılayabilen oldukça çok fazla kurum ve konumlar bulunmaktadır. Fakat her kurum ve işletme aynı özelliklere sahip olmayıp eğlenme faaliyeti olarak istekleri fazlasıyla karşılamamaktadır.

Özellikle iklim koşulları gereği yaz ayları oldukça zor geçmektedir. Bu alanda iş ve zorlu hayat koşullarından sıyrılıp eğlenmek için yaz koşullarında su kaydırağı ve çeşitli koşullara sahip merkezler bulunmaktadır. Bu koşullara sahip yer denildiği zaman akıllara gelen ve güvenli ve kaliteli hizmet kalitesi ile ünlü olan İzmir Yali Castle Aquapark Gümüldür su kaydıraklı eğlenme merkezi özelliğini taşıyan ve popüler olan işletme olarak akıllara gelmektedir.

 İzmir Yali Castle Aquapark Gümüldür Hizmetleri Nelerdir ?

Güzel ülkemiz Türkiye'de bu hizmeti veren İzmir Yali Castle Aquapark Gümüldür işletmesi olanakları bakımından oldukça kaliteli hizmetler vermektedir. Diğer kurum ve işletmeler arasında bulunan en büyük özelliği hizmet ve ekonomik koşullara ayak göstermesi ve tercih eden ailelerin çocuk ve yetişkin bireylerin ücret konusunda uygun fiyatlı bir işletme olmasıdır.

Diğer kurumlardan ayıran bir diğer özellik ise her şey dahil sistemi ile tercih eden kesimi birbirinden lezzetli yemekleri ve içecekleri ile hizmet veren ve  bir gün boyunca kurumun içindeki her yaştan insana hitap etmesi ile kaliteli dakikalar geçirmektedir. Akıllarda kalan İzmir Yali Castle Aquapark Gümüldür tesisi insanlara gerek etkinlikleri ile gerek göz doyuran hizmeti ile geçirmektedir.

İzmir Yali Castle Aquapark Gümüldür Etkinlikleri Nelerdir ?

Yazın tadını çıkarmak isteyen kesimin tercih sebebi  İzmir Yali Castle Aquapark Gümüldür tesisi etkinlik ve animasyonları ile de misafirlerini karşılamaktadır. Bu etkinliklere örnek verilirse şu şekilde sıralanabilir;

 • Aerobik hizmeti
 • Çeşitli ödüllü yarışmalar
 • Aktiviteler
 • Animasyonlar

Gibi etkinlikleri bulunmaktadır. Üstelik İzmir Yali Castle Aquapark Gümüldür işletmesi bu etkinliklerden ek bir ücret talep etmemektedir. Türkiye’nin masmavi denizi ile meşhur yerinde olan bu işletmeye gelen misafirler aynı zamanda özel olan mavi bayraklı kumsalın ve denizin de tadını çıkarabilmektedir.  Üstelik bu olanaklar İzmir Yali Castle Aquapark Gümüldür tesisinde sınırsız olup gün boyunca tadına varabilmektedirler.

İzmir Yalı Castle Aquapark Kaydırakları Kaç Adettir ?

Kaliteli ve görselliğin oldukça güçlü olduğu İzmir Yali Castle Aquapark Gümüldür tesisi sahilinde olan denize sıfır ve 19 dönüm arazi üzerine yapılmış olan işletmenin kaydırak özellikleri şu şekilde sıralanmaktadır;

 • Büyük ve yetişkin yüzme havuzu
 • Jakuli havuz
 • Açık kaydırakları
 • Kapalı kaydırakları
 • Çocuk yüzme havuzu
 • Çocuk kaydırakları ve oyun parkı alanı
 • Yapay dalga üreten dalga havuzu

Ve 18 çeşit farklı özellikleri ile İzmir Yali Castle Aquapark Gümüldür tesisi hizmet vermektedir.

İzmir Yalı Castle Aquapark Kaydırakları Hangi Özelliklere Sahip Olmaktadırlar ?

Keyifli zaman geçirmek isteyen İzmir Yali Castle Aquapark Gümüldür misafirlerinin en fazla merak ettiği konu ise kaydırakların hangi özelliğe sahip olmasıdır. Bu kaydırakların her birinin kendine ait farklı özelliklere sahip olduğu ve farklılıkları ile renk kattığı bilinmesi gerekmektedir. İyi hizmet veren İzmir Yali Castle Aquapark Gümüldür tesisinin kaydırakları sırası ile şu şekilde isimleri olmaktadır;

 • Kids Club kaydırağı
 • Body slıdes kaydırağı
 • Multıslıde kaydırağı
 • Tube Frefall kaydırağı
 • Kamikaze kaydırağı
 • Hıgh kamikaze kaydırağı
 • Rafting slıde kaydırağı
 • Black hole kaydırağı
 • Space tunnel kaydırağı
 • Hıll Slıde kaydırağı
 • Bugi bugi kaydırağı

Gibi fazlasıyla meşhur kaydırakları bulunmaktadır.

İzmir Yalı Castle Aquapark Kaydıraklarının Özellikleri Var Mıdır ?

Su kaydırakları bakımından meşhur olan İzmir Yali Castle Aquapark Gümüldür tesisinde olan bu kaydıraklar çeşitli özelliklere sahip olmaktadırlar.

Kids Club Kaydırağı Özellikleri Nelerdir ?

Çocukların görsel olarak korsanlık deneyimini yaşatabilecek bu kaydırak korsan temalı olmaktadır. Korsan gemisinin ve çeşitli hayvan görünümlü kaydırakların bulunduğu bu alanda minikler hayal dünyasını genişletebilen ve akıllarına pozitif olarak bir anı olarak kalmaktadır.  

Body Slıdes Kaydırağı Özellikleri Nelerdir ?

Her yaştan insanın da kullanabildiği bu kaydırak normal kaydıraklar arasında yer almaktadır. Ve rahatlıkla kullanabilmektedir.  Aynı zamanda zevkli ve mutlu anlar yaşatan bir kaydırak olmaktadır.

Multıslıde Kaydırağı Hangi Özelliklere Sahiptir ?

Bu kaydırak misafirlerin  bir arada olduğu ve keyifli zamanlar geçirdiği alanda tek kişi ve çoklu kişi kayılabilen özelliğe sahip olmaktadır. Hız oranına göre orta hızlı bir kaydırak olmaktadır. 

Tube Frefall Kaydırağı Hangi Özelliklere Sahiptir ?

Zamanını iyi değerlendirmek isteyen misafirlerimiz bu kaydırağı seçmektedir. Çünkü kullanım bakımından kısa olup hızlı bir kaydırak özelliğine sahip olmaktadır.

Kamikaze Kaydırağı Özellikleri Nelerdir?

Hız severlerin seçmiş olduğu bu kaydırakta kayma zamanında hızı yaşayabilirken düşme kısmında yavaş olarak düşebilme özelliğine sahip bu kaydırakla güvenli bir iniş ile keyifli zamanlar geçirmektedirler.

Hıgh Kamikaze Kaydırağı Hangi Özelliklere Sahiptir?

Boşluğa düşme hissi veren bu kaydırakta çok hızlı bir yapıya sahip olmaktadır. Bu hız deneyiminde bir anda kendini havuzda bulan misafirlerimiz hız keyfini bu kaydırakta da tadabilmektedirler.


Rafting Slıde Kaydırağı Özellikleri Nelerdir?

Bu kaydırağın en temel özelliği açık kaydırak olmasıdır. Her dönme yerinde yani viraj kesiminde farklı adrenalin katan ve bir arada kaymanın tadına varabilmenin keyfini yaşatmaktadır. 

Black Hole Kaydırağı Hangi Özelliğe Sahiptir?

Görselliğe ve renkleri seven misafirlerin seçtiği bu kaydırak efektleri bakımından zengin olan ve farklı renkleri ile kayarken görsel olarak keyif aldıran özelliklere sahip olmaktadır.

Space Tunnel Kaydırağı Özellikleri Nelerdir?

Bu kaydırağı seven misafirlerin çoğu karanlık ve gizemi tadabilen anlar yaşamaktadırlar. Çünkü bu kaydırağın özelliği karanlık olan kapalı kaydıraktan önce muhteşem bir geçme ardından boşluğa ani bir geçiş yapan ve sonrasında kâseden havuza ani bir düşüş keyfi yaşayabilmektedirler.

Hıll Slıde (yamaç) Kaydırağı Hangi Özelliklere Sahiptir?

Tesisin hizmetinde olan ve ek bir ödeme talep etmediği şişme botları ile kayılabilen kaydırak çeşidi olmaktadır. Şişme bot ile kayma zevki veren bu kaydırak aksiyon severlerin heyecan duyabildiği kaydıraklar arasında yer almaktadır. Yükseklik olarak beşinci katta yer almaktadır. Misafirler bu alana çıktıktan hemen sonra şişme bot ile kendini bırakıp benzeri olmayan hızın keyfine varabilmektedir.

Bugi Bugi Kaydırağının Özellikleri Nelerdir?

Bu kaydırağın özelliği ise hızlı bir geçiş ardından sona gelindiği düşünürken yer çekimi etkisi ile ani bir yükseliş ve ardından kapalı kaydırağa geçme şansına sahip olabilmektedirler. Korkusu olmayan ve hız ve karanlığı seven insanların seçtiği bu kaydırak muhteşem anların keyfine varılabilmektedir.

İzmir Yalı Castle Aquapark Müşteri Hizmetleri ve Web Sayfası Var Mıdır?

Su kaydırağı severlerin seçmiş olduğu İzmir Yali Castle Aquapark Gümüldür tesisinin bir web sayfası bulunmaktadır. İyi hizmet ve her an iletişim kurulabilen müşteri hizmetlerinin de bulunduğu bu sayfada online olarak indirimli bilet alabilir ve her konuda iletişim hattından destek alınabilmektedir.

Yorumlar

Yorum Yap

GÜMÜLDÜR AQUAPARK NASIL GİDİLİR?

Gümüldür Atatürk, Sahil Cd. No.47, 35480 Menderes/İzmir

0 232 439 0 333

YOL TARİFİ